2 Aralık 2013 Pazartesi

Dragon City Gems Habitat Ada Taşıma Ejderha Hilesi

 Dragon City

Merhaba Arkadaşlar Ejderha Ada Taşıma Habitat ve Gems Hilesi ile Karşınızdayız.

01.12.2013 Tarihiyle Güncellenmiştir ve Çalışmaktadır.

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Dragon City Oyunu Facebook’un En Çok Oynanan Oyunlarından Biridir. Yani Çok Tutulmuş Sevilmiş Bir Oyundur Bizde Bu Güzel Oyunda Hileler Vermeye Çalışıyoruz Yaklaşık 75-80 Hile Verdik Hepside Sağlamdı. Şimdi İse Ejderha Ada Taşıma Habitat ve Gems Hilesini Veriyoruz Kolay Gelsin.

Gerekli Site : TIKLA
Gerekli Site 2 : TIKLA
Gerekli Site 3 : TIKLA
Gerekli Site 4 : TIKLA ( 4 Siteden 1′İnde Yapın )

Load information failure Hatası Alanlar İçinArkadaşlar Load information failure Bu Hatayı Alma Sebepiniz Bilgilerinizi Yanlış Girmenizdir Yani Facebook İd’inizi Aldınız Örnek 1000591231 Gibi Kopyaladınız Sitede Facebook İd Yerine Yapıştırdınız Yapıştı Ama Yanında 5-10 Satır Boşluk Kalıyor ve Yazma İmleci İlerde Oluyor O Boşluğu Silmeden Session’u Alıyorsunuz Ve Ondada Aynı Hatayı Yapıyorsunuz. Eğer Arkadaşlar Bu Hatayı Hala Alırsanız Modeminizi ve Bilgisayarınızı Resetleyin İp Değiştirin Öyle Yapın İp Değiştirme Sitemizde Programlar Bölümünde Var. Hile Güncel Bir Şekilde Çalışmaktadır.


Önemli Not adf.ly Hakkında : Arkadaşlar Gerekli Siteye Gidince Site Otomatik Adf.ly Reklamı Atıyor ve Bazı Arkadaşlarımızda Lütfen Yazısında Kalıyor Arkadaşlar Bunun Çözümü İçin http://adf.ly/5040720/www.toolfree.byethost33.com/dragonfree/?ti=1385656070 Tıkla Diyince Böyle Yere Yönlendiriyor Lütfen Yazısında Kalan Arkadaşlar İçin Yukarda Ben Mavi Yazıyla Gösterecem O Gösterdiğim Yeri Silin Enter’e Basın ve Gelen Uyarıya Evet Diyin Siteye Girecektir.

Önemli Not 3 : Bazı Arkadaşlar Bu Siteleri Görünce Eski Konuların Sitelerin Yedirip Yedirip Bize Paylaşılıyor Zannediyor Öyle Bir Şey Yok Biz Sizlere En Güncel ve Çalışan Hileleri Atıyoruz Biz Kimseye Yalan ve Çalışmayan Bir Hile Paylaşmayız Fix Yiyebilir Ama Çalışmayan Bir Hile Asla Siteye Konmaz ve Bu Hile Önceki Hilenin Bir Güncel Versiyonudur.

Bu Hile www.trgala.com adresinden alintidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Verification: 734bd7edb271861d