29 Kasım 2013 Cuma

Dragon City Ejderha Beceri Geliştirme Habitat ve Gems Hilesi

Merhaba Arkadaşlar Ejderha Beceri Geliştirme Habitat ve Gems Hilesi ile Karşınızdayız.
28.11.2013 Tarihiyle Güncellenmiştir ve Çalışmaktadır.
Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Dragon City Oyunu Facebook’un En Çok Oynanan Oyunlarından Biridir. Yani Çok Tutulmuş Sevilmiş Bir Oyundur Bizde Bu Güzel Oyunda Hileler Vermeye Çalışıyoruz Yaklaşık 75-80 Hile Verdik Hepside Sağlamdı. Şimdi İse Sonsuz Food Gold ve Exp Hilesini Veriyoruz Kolay Gelsin.
Gerekli Site : TIKLA
Gerekli Site 2 : TIKLA
Gerekli Site 3 : TIKLA
Gerekli Site 4 : TIKLA
Gerekli Site 5 : TIKLA
Gerekli Site 6 : TIKLA ( 6 Sitenin Olmasının Sebepi 6′Sından Hangisi Çalışırsa Onda Yapın )
Önemli Not adf.ly Hakkında : Arkadaşlar Gerekli Siteye Gidince Site Otomatik Adf.ly Reklamı Atıyor ve Bazı Arkadaşlarımızda Lütfen Yazısında Kalıyor Arkadaşlar Bunun Çözümü İçin http://adf.ly/5040720/www.toolfree.byethost33.com/dragonfree/?ti=1385656070 Tıkla Diyince Böyle Yere Yönlendiriyor Lütfen Yazısında Kalan Arkadaşlar İçin Yukarda Ben Mavi Yazıyla Gösterecem O Gösterdiğim Yeri Silin Enter’e Basın ve Gelen Uyarıya Evet Diyin Siteye Girecektir.
Önemli Not 2 : Arkadaşlar Gems Gelmezse 2-3 Gün Daha Bekleyin Alanlar İçin Haftalık’dır Siteler Kapanmaz 2-3 Gün Sonra Alırsınız.
Önemli Not 3 : Bazı Arkadaşlar Bu Siteleri Görünce Eski Konuların Sitelerin Yedirip Yedirip Bize Paylaşılıyor Zannediyor Öyle Bir Şey Yok Biz Sizlere En Güncel ve Çalışan Hileleri Atıyoruz Biz Kimseye Yalan ve Çalışmayan Bir Hile Paylaşmayız Fix Yiyebilir Ama Çalışmayan Bir Hile Asla Siteye Konmaz ve Bu Hile Önceki Hilenin Bir Güncel Versiyonudur.
Not : Yapamayan Arkadaşlar ve Çalışmayan Diyen Arkadaşlar Video’yu Dikkatli Bir Şekilde İzlesin.
Admin : Hamza
www.trgala.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Verification: 734bd7edb271861d