10 Ocak 2014 Cuma

FarmVille 2 Sonsuz Hile 2014

Arkadaşlar hilemiz yeniden  güncellendi. Sizlere bu yeni gelişmeleri anlatan bir video ile tekrar sunum yapoyoruz.  Harika bir oyun olan FarmVille 2 oyununda hilen,n 2014 versiyonunu sunuyouruz sizlere. Hemen herşeyi sonsuz yapmaya hazırsanız aşağıdaki basamakların tamamını uygulayın ve videomuzu izleyin. Keyifli oyunlar Çiftlikçiler.
Gerekli Program Cheat Engine İNDİR
Gerekli Sonsuz Hile Botu İNDİR
Arkadaşlar yukarıda verdiğim iki linkide indirip bilgisayarınıza kurun. Ve Botunuzu çalıştırın.Karşınıza gelecek ekran bu şekilde olacak.
farmville2-bonusgala4

Please select a processor kısmından oyunu açtığınız tarayıcıyı seçin ve Attach to the written processorbutonuna tıklayın.
farmville2-bonusgala2
farmville2-bonusgala3

Attach dedikten sonra karşınıza çıkacak ekran bu şekilde. Her biri farkı bir hileyi simgelemekte.
farmville2

Cash İle alakalı ilk seçenek yenilendi arkadaşlar. Seçeneğe tıklayıp ON yapın ve marketteki cash ile satılan herşeyi cash değerinde alın. Ve her aldığınız üründe cash miktarınız artacaktır. Fakat sayfayı yenilediğinizde aldığınız ürünleriniz envanterinizde bulunurken kazandığınız Cashler kaybolmuş olacak. Marketten herşeyi ücretsiz alma hilesi diyebiliriz. Sizden istenen tek gereklilik ise en az 1 cashinizin zatn hesabınızda var olmasıdır.
Make Cash İtems to Cost Coins : Markette Cash ile satılan herşeyi Altın ile almanızı sağlar. Hileyi ON yaptıktan sonra Fakat uygularsan 1 adet domatesi alıp, ekin ve hasat edin. Markete girdiğinizde herşey cüzi miktarlarda altına dönüşecek.
Make Cash Animals To Cost Coins : Markette Cash ile satılan hayvanları Altın ile almanızı sağlar.
Make instant reedem, Buildings without parts :  İnşa etmek istediğiniz her ne olursa olsun ,komşularınızdan yardım alarak parçalar beklemeden , bir anda yapmanızı sağlar.
Harvest İnstantly Hen, Well, Fuel, Furnace : Fırın, Kümesler, Kuyu gibi herşeyi ard arda toplamanızı sağlar.
Enable Water Hack + Crafting Power : Suyunuz hiç tükenmeden, Mutfak , atöyle gibi yerlerde sınırsız üretim yapmanızı sağlar.
Get 300.000 Exp From Playsing Hay Wagon/ Poll : Saman arabası ve ya havuz aldıp, her yerleştirdiğinizde 300.000 exp kazanıp , 1 seviye atlamanızı sağlar.
Buy for 0 and Sell Manor 8.000.000 coins : Harvestate Malikanesi alıp (ücretsizdir), sattığınızda 8.000.000 altın kazanırsınız. Bu da sizlerin sınırsız altına sahip olmanızı sağlar.
Ask’s And Post’s Will Be Ready in 5 minutes: Ödülle hayvanları 5 dakikada bir toplamanızı sağlar ve arkadaşlarınıza 5 dakikada bir ödül, istek ve hediyeler göndermenizi sağlar.
Plant 1 Crop Harvest 300x and Blue Mastery : Topladığınız ekinleri bir seferinde 300 kez toplamış sayılırsınız.
Remove All Rock Wood (Visiting Neighbours) : Bu seçineği aktif edip bir komşunuza ziyarete gidiniz. Döndüğünüzde tarlanızda tüm tahta, kaya, taş vs.. temizlenmiş olacaktır.
Packs 15, 25 , 30 Will Be 300 x : Her 15li 20 li ve 30 lu paketi 300lü paket haline getirir.

Kod Bölümü hakkında açıklama
Programın üst kısmında yer alan kodları kullanınız arkadaşlar. Aramak istediğiniz kodu CODE 1 kısmına, Değiştirmek istediğiniz kodu da CODE 2 yazan yere yapıştırıp, REPLACE diyorsunuz. Eğer işleminiz başarı ile gerçekleştiyse karşınıza DONE yazısı çıkacak.

Gördüğünüz gibi hilenin sizlere kazandırdıkları tüm sarf malzemeleri, altını, suyu, hayvanları vs.. herşeyi sonsuzluğa kavuşturması, Cash ile satılan herşeyi ücretsiz sahip olmanız, tek seferde çok daha fazla ürün elde etmeniz gibi saymakla bitmeyecek güzellikleri bulunmakta. Videomuzu dikkatli izleyiniz. Herhangi bir sorunuz olursa bizlere ulaşınız. Keyifli oyunlar arkadaşlar.
Yenilenen FarmVille 2 Tranier Videosu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Verification: 734bd7edb271861d